.HOME .ABOUT US .CONTACT US .SERVICES

.RECENT EVENTS

Search Categories



HOW TO SEARCH

Events Menu


LATEST EVENTS UPLOADED

ALL CATEGORIES

ALL ENTRIES

List of Events


ATHLETICS
BIKER DAY JOL
BIKES
FAMILY ADVENTURES
FUNCTIONS
GRADUATIONS
GYMNASTICS
HORSES
KARATE
RHYTHMIC GYMNASTICS
ROWING
RUGBY
TENNIS
TRACK DAZE
ZWARTKOPS
1
BROWSE
CATEGORIES
2
ADD
ITEMS
3
YOUR
DETAILS
4
ORDER
PAYMENT
5
SHIPPING
INFORMATION

Current Category  ( SHOW ALL )


NOCATEGORY NAME
CLICK TO BROWSE CATEGORY
CATEGORY
DATE
PHOTO
COUNT
1NORTH WEST ARTISTIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : KLERKSDORP GYMNASTICS HALL 11 SEPTEMBER :
17H00 TO 18H30
20211011
1268
2NORTH WEST ARTISTIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : KLERKSDORP GYMNASTICS HALL 11 SEPTEMBER :
15H30 TO 17H00
20211011
1070
3NORTH WEST ARTISTIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : KLERKSDORP GYMNASTICS HALL 11 SEPTEMBER :
14H00 TO 15H30
20211011
1518
4NORTH WEST ARTISTIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : KLERKSDORP GYMNASTICS HALL 11 SEPTEMBER :
12H30 TO 13H30
20211011
1468
5NORTH WEST ARTISTIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : KLERKSDORP GYMNASTICS HALL 11 SEPTEMBER :
11H30 TO 12H30
20211011
705
6NORTH WEST ARTISTIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : KLERKSDORP GYMNASTICS HALL 11 SEPTEMBER :
10H00 TO 11H30
20211011
1516
7NORTH WEST ARTISTIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : KLERKSDORP GYMNASTICS HALL 11 SEPTEMBER :
08H00 TO 10H00
20211011
1165
8EMPRESS RYTHMIC GYMNASTICS COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : KLIPRIVIERBERG CREATION CENTRE KIBLER PARK 18 SEPTEMBER :
HP AND JUNIORS
20210918
RECENT
186
9EMPRESS RYTHMIC GYMNASTICS COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : KLIPRIVIERBERG CREATION CENTRE KIBLER PARK 18 SEPTEMBER :
SENIORS
20210918
RECENT
1304
10EMPRESS RYTHMIC GYMNASTICS COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : KLIPRIVIERBERG CREATION CENTRE KIBLER PARK 18 SEPTEMBER :
LEVEL 8 9 AND 10
20210918
RECENT
1571
11EMPRESS RYTHMIC GYMNASTICS COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : KLIPRIVIERBERG CREATION CENTRE KIBLER PARK 18 SEPTEMBER :
LEVEL 7
20210918
RECENT
1341
12EMPRESS RYTHMIC GYMNASTICS COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : KLIPRIVIERBERG CREATION CENTRE KIBLER PARK 18 SEPTEMBER :
LEVEL 6
20210918
RECENT
1051
13EMPRESS RYTHMIC GYMNASTICS COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : KLIPRIVIERBERG CREATION CENTRE KIBLER PARK 18 SEPTEMBER :
LEVEL 5
20210918
RECENT
2162
14EMPRESS RYTHMIC GYMNASTICS COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : KLIPRIVIERBERG CREATION CENTRE KIBLER PARK 17 SEPTEMBER :
LEVEL 4
20210917
RECENT
3311
15EMPRESS RYTHMIC GYMNASTICS COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : KLIPRIVIERBERG CREATION CENTRE KIBLER PARK 17 SEPTEMBER :
LEVEL 3
20210917
RECENT
605
16EMPRESS RYTHMIC GYMNASTICS COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : KLIPRIVIERBERG CREATION CENTRE KIBLER PARK 17 SEPTEMBER :
LEVEL 2
20210917
RECENT
787
17EMPRESS RYTHMIC GYMNASTICS COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : KLIPRIVIERBERG CREATION CENTRE KIBLER PARK 17 SEPTEMBER :
LEVEL 1
20210917
RECENT
1998
18RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 4 SEPTEMBER :
LEVEL 8 MEDALS
20210904
36
19RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 4 SEPTEMBER :
LEVEL 8
20210904
1193
20RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 4 SEPTEMBER :
LEVEL 5 GROUP2 15YRS AND 9YRS MEDALS
20210904
26
21RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 4 SEPTEMBER :
LEVEL 5 GROUP2 15YRS AND 9YRS
20210904
714
22RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 4 SEPTEMBER :
LEVEL 5 GROUP1 13YRS AND 11YRS MEDALS
20210904
27
23RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 4 SEPTEMBER :
LEVEL 5 GROUP1 13YRS AND 11YRS
20210904
2130
24RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 4 SEPTEMBER :
LEVEL 4 GROUP2 15YRS AND 9YRS MEDALS
20210904
26
25RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 4 SEPTEMBER :
LEVEL 4 GROUP2 15YRS AND 9YRS
20210904
881
26RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 4 SEPTEMBER :
LEVEL 4 GROUP1 13YRS AND 11YRS MEDALS
20210904
29
27RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 4 SEPTEMBER :
LEVEL 4 GROUP1 13YRS AND 11YRS
20210904
2029
28RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 4 SEPTEMBER :
HP PREJUNIOR AND JUNIOR
20210904
1137
29RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 3 SEPTEMBER :
LEVEL 9 AND 10 MEDALS
20210903
31
30RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 3 SEPTEMBER :
LEVEL 9 AND 10
20210903
830
31RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 3 SEPTEMBER :
LEVEL 7 MEDALS
20210903
39
32RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 3 SEPTEMBER :
LEVEL 7
20210903
1335
33RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 3 SEPTEMBER :
LEVEL 6 MEDALS
20210903
39
34RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 3 SEPTEMBER :
LEVEL 6
20210903
2870
35RHYTHMIC GAUTENG COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL TURFFONTEIN 3 SEPTEMBER :
GROUPS LEVEL 6 AND 7
20210903
194
36GAUTENG NORTH ARTISTIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 28 AUGUST :
LEVEL 7 TO 9 AND HP
20210828
1940
37GAUTENG NORTH ARTISTIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 28 AUGUST :
LEVEL 6
20210828
1493
38GAUTENG NORTH ARTISTIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 28 AUGUST :
LEVEL 5
20210828
1438
39GAUTENG NORTH ARTISTIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 28 AUGUST :
LEVEL 4 6YRS 8YEARS 9YRS 11YRS
20210828
1375
40GAUTENG NORTH ARTISTIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 28 AUGUST :
LEVEL 4 10YRS 12YRS 13 TO 17YRS
20210828
1648
41ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 23 AUGUST :
CLASS D
20210823
615
42ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 23 AUGUST :
CLASS C
20210823
887
43ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 23 AUGUST :
CLASS B
20210823
1031
44ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 23 AUGUST :
CLASS A
20210823
793
45CGGA RHYTHMIC COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL JOHANNESBURG 21 AUGUST :
PRE JUNIOR AND SENIOR
20210821
1405
46CGGA RHYTHMIC COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL JOHANNESBURG 21 AUGUST :
LEVEL 5
20210821
1844
47CGGA RHYTHMIC COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL JOHANNESBURG 21 AUGUST :
LEVEL 4
20210821
2815
48CGGA RHYTHMIC COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL JOHANNESBURG 21 AUGUST :
HP
20210821
997
49TOCATTA RHYTHMIC GYMNASTIC COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : MENLYN GYMNASTICS CLUB 14 AUGUST :
LEVEL 8 AND HP
20210814
388
50TOCATTA RHYTHMIC GYMNASTIC COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : MENLYN GYMNASTICS CLUB 14 AUGUST :
LEVEL 7
20210814
572
51TOCATTA RHYTHMIC GYMNASTIC COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : MENLYN GYMNASTICS CLUB 14 AUGUST :
LEVEL 6
20210814
1575
52TOCATTA RHYTHMIC GYMNASTIC COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : MENLYN GYMNASTICS CLUB 14 AUGUST :
LEVEL 5
20210814
1906
53TOCATTA RHYTHMIC GYMNASTIC COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : MENLYN GYMNASTICS CLUB 14 AUGUST :
LEVEL 4
20210814
1951
54ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 11JULY :
CLASS D
20210711
453
55ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 11JULY :
CLASS C
20210711
806
56ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 11JULY :
CLASS B
20210711
1250
57ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 11JULY :
CLASS A
20210711
680
58ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY13 JUNE :
CLASS D
20210614
455
59ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY13 JUNE :
CLASS C
20210614
527
60ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY13 JUNE :
CLASS B
20210614
1172
61ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY13 JUNE :
CLASS A
20210614
600
62THE ADVENTURE COMPANY : FAMILY ADVENTURES : SUIKERBOSSIE RIDE JOHANNESBURG 29 MAY :
BIG MUD HOLE 1
20210529
2146
63THE ADVENTURE COMPANY : FAMILY ADVENTURES : SUIKERBOSSIE RIDE JOHANNESBURG 29 MAY :
ALTERNATIVE ROUTE MUD HOLE 2
20210529
1360
64JOINT DISTRICT LEVEL 1 TO 3 RHYTHMIC COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : MEYERTON CLUB 22 MAY :
LEVEL 3 MEDALS
20210522
59
65JOINT DISTRICT LEVEL 1 TO 3 RHYTHMIC COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : MEYERTON CLUB 22 MAY :
LEVEL 3
20210522
1194
66JOINT DISTRICT LEVEL 1 TO 3 RHYTHMIC COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : MEYERTON CLUB 22 MAY :
LEVEL 2 MEDALS
20210522
51
67JOINT DISTRICT LEVEL 1 TO 3 RHYTHMIC COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : MEYERTON CLUB 22 MAY :
LEVEL 2
20210522
998
68JOINT DISTRICT LEVEL 1 TO 3 RHYTHMIC COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : MEYERTON CLUB 22 MAY :
LEVEL 1 MEDALS
20210522
61
69JOINT DISTRICT LEVEL 1 TO 3 RHYTHMIC COMPETITION : RHYTHMIC GYMNASTICS : MEYERTON CLUB 22 MAY :
LEVEL 1
20210522
1389
70ST MARYS RHYTHMIC GYMNASTICS INVITATIONAL : RHYTHMIC GYMNASTICS : ST MARYS SCHOOL WAVERLY 15 MAY :
EVENT 9 LEVEL 7,8,9 AND 10
20210515
3133
71ST MARYS RHYTHMIC GYMNASTICS INVITATIONAL : RHYTHMIC GYMNASTICS : ST MARYS SCHOOL WAVERLY 15 MAY :
EVENT 8 LEVEL 6 FREE DANCE
20210515
1569
72ST MARYS RHYTHMIC GYMNASTICS INVITATIONAL : RHYTHMIC GYMNASTICS : ST MARYS SCHOOL WAVERLY 15 MAY :
EVENT 7 LEVEL 5 FREE DANCE
20210515
1249
73ST MARYS RHYTHMIC GYMNASTICS INVITATIONAL : RHYTHMIC GYMNASTICS : ST MARYS SCHOOL WAVERLY 15 MAY :
EVENT 6 LEVEL 4 FREE DANCE
20210515
1863
74ST MARYS RHYTHMIC GYMNASTICS INVITATIONAL : RHYTHMIC GYMNASTICS : ST MARYS SCHOOL WAVERLY 15 MAY :
EVENT 5 LEVEL 3 FREE DANCE AND BALL
20210515
3799
75ST MARYS RHYTHMIC GYMNASTICS INVITATIONAL : RHYTHMIC GYMNASTICS : ST MARYS SCHOOL WAVERLY 15 MAY :
EVENT 4 FREE DANCE
20210515
1362
76ST MARYS RHYTHMIC GYMNASTICS INVITATIONAL : RHYTHMIC GYMNASTICS : ST MARYS SCHOOL WAVERLY 15 MAY :
EVENT 3 FREE DANCE AND ROPE
20210515
2844
77ST MARYS RHYTHMIC GYMNASTICS INVITATIONAL : RHYTHMIC GYMNASTICS : ST MARYS SCHOOL WAVERLY 15 MAY :
EVENT 1 AND 2
20210515
1183
78EMPRESS RHYTHMIC GYMNASTICS : RHYTHMIC GYMNASTICS : ST MARTINS PREPARATORY SCHOOL JOHANNESBURG 24 APRIL :
LEVEL 3 MEDALS
20210424
159
79EMPRESS RHYTHMIC GYMNASTICS : RHYTHMIC GYMNASTICS : ST MARTINS PREPARATORY SCHOOL JOHANNESBURG 24 APRIL :
LEVEL 3
20210424
2496
80EMPRESS RHYTHMIC GYMNASTICS : RHYTHMIC GYMNASTICS : ST MARTINS PREPARATORY SCHOOL JOHANNESBURG 24 APRIL :
LEVEL 2 MEDALS
20210424
91
81EMPRESS RHYTHMIC GYMNASTICS : RHYTHMIC GYMNASTICS : ST MARTINS PREPARATORY SCHOOL JOHANNESBURG 24 APRIL :
LEVEL 2
20210424
2873
82EMPRESS RHYTHMIC GYMNASTICS : RHYTHMIC GYMNASTICS : ST MARTINS PREPARATORY SCHOOL JOHANNESBURG 24 APRIL :
LEVEL 1 MEDALS
20210424
360
83EMPRESS RHYTHMIC GYMNASTICS : RHYTHMIC GYMNASTICS : ST MARTINS PREPARATORY SCHOOL JOHANNESBURG 24 APRIL :
LEVEL 1
20210424
3332
84ACNW INVITATIONAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 20 MARCH :
TRACK 15H00 TO END
20210320
469
85ACNW INVITATIONAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 20 MARCH :
TRACK 13H00 TO 15H00
20210320
691
86ACNW INVITATIONAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 20 MARCH :
TRACK 10H00 TO 13H00
20210320
1085
87ACNW INVITATIONAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 20 MARCH :
TRACK 07H00 TO 10H00
20210320
1331
88ACNW INVITATIONAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 20 MARCH :
FIELD 13H00 TO 15H00
20210320
746
89ACNW INVITATIONAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 20 MARCH :
FIELD 10H00 TO 13H00
20210320
1342
90ACNW INVITATIONAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 20 MARCH :
FIELD 07H00 TO 10H00
20210320
1704
91ACNW INVITATIONAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 19 MARCH :
TRACK 17H00 TO END
20210319
441
92ACNW INVITATIONAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 19 MARCH :
TRACK 15H00 TO 17H00
20210319
296
93ACNW INVITATIONAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 19 MARCH :
TRACK 13H00 TO 15H00
20210319
546
94ACNW INVITATIONAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 19 MARCH :
TRACK 11H00 TO 13H00
20210319
887
95ACNW INVITATIONAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 19 MARCH :
FIELD 17H00 TO END
20210319
600
96ACNW INVITATIONAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 19 MARCH :
FIELD 15H00 TO 17H00
20210319
1458
97ACNW INVITATIONAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 19 MARCH :
FIELD 13H00 TO 15H00
20210319
709
98ACNW INVITATIONAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 19 MARCH :
FIELD 10H00 TO 13H00
20210319
1926
99SUB YOUTH INTER PROVINCIAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 6 MARCH :
TRACK 15H00 TO 17H00
20210305
Zero
100SUB YOUTH INTER PROVINCIAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 6 MARCH :
TRACK 13H00 TO 15H00
20210305
208
101SUB YOUTH INTER PROVINCIAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 6 MARCH :
TRACK 11H00 TO 13H00
20210305
363
102SUB YOUTH INTER PROVINCIAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 6 MARCH :
TRACK 09H00 TO 11H00
20210305
498
103SUB YOUTH INTER PROVINCIAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 6 MARCH :
FIELD 13H00 TO 15H00
20210305
140
104SUB YOUTH INTER PROVINCIAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 6 MARCH :
FIELD 11H00 TO 13H00
20210305
336
105SUB YOUTH INTER PROVINCIAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 6 MARCH :
FIELD 09H00 TO 11H00
20210305
820
106INTER PROVINCIAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 27 FEBRUARY :
TRACK 16H00 TO END
20210227
169
107INTER PROVINCIAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 27 FEBRUARY :
TRACK 14H00 TO 16H00
20210227
725
108INTER PROVINCIAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 27 FEBRUARY :
TRACK 12H00 TO 14H00
20210227
957
109INTER PROVINCIAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 27 FEBRUARY :
TRACK 10H00 TO 12H00
20210227
631
110INTER PROVINCIAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 27 FEBRUARY :
MEDALS
20210227
Zero
111INTER PROVINCIAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 27 FEBRUARY :
FIELD 14H00 TO 16H00
20210227
795
112INTER PROVINCIAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 27 FEBRUARY :
FIELD 12H00 TO 14H00
20210227
407
113INTER PROVINCIAL ATHLETICS : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 27 FEBRUARY :
FIELD 10H00 TO 12H00
20210227
1358
114EMPRESS RHYTHMIC GYMNASTICS : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL 8 NOVEMBER :
14H00 TO END
20201108
1130
115EMPRESS RHYTHMIC GYMNASTICS : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL 8 NOVEMBER :
12H00 TO 14H00
20201108
1116
116EMPRESS RHYTHMIC GYMNASTICS : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL 8 NOVEMBER :
09H00 TO 11H00
20201108
2134
117EMPRESS RHYTHMIC GYMNASTICS : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL 7 NOVEMBER :
16H00 TO END
20201107
1066
118EMPRESS RHYTHMIC GYMNASTICS : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL 7 NOVEMBER :
15H00 TO 16H00
20201107
1027
119EMPRESS RHYTHMIC GYMNASTICS : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL 7 NOVEMBER :
13H00 TO 15H00
20201107
1544
120EMPRESS RHYTHMIC GYMNASTICS : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL 7 NOVEMBER :
10H00 TO 12H00
20201107
3117
121EMPRESS RHYTHMIC GYMNASTICS : RHYTHMIC GYMNASTICS : PORTUGUESE HALL 7 NOVEMBER :
09H00 TO 10H00
20201107
1371
122ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 25 OCTOBER :
CLASS D
20201025
1033
123ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 25 OCTOBER :
CLASS C
20201025
828
124ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 25 OCTOBER :
CLASS B
20201025
916
125ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 25 OCTOBER :
CLASS A
20201025
529
126TRACK DAZE : TRACK DAZE : PHAKISA RACE TRACK 18 OCTOBER :
DAY 2 GROUP C
20201018
191
127TRACK DAZE : TRACK DAZE : PHAKISA RACE TRACK 18 OCTOBER :
DAY 2 GROUP B
20201018
432
128TRACK DAZE : TRACK DAZE : PHAKISA RACE TRACK 18 OCTOBER :
DAY 2 GROUP A
20201018
447
129TRACK DAZE : TRACK DAZE : PHAKISE RACE TRACK 17 OCTOBER :
RIDERS BRIEFING
20201017
147
130TRACK DAZE : TRACK DAZE : PHAKISA RACE TRACK 17 OCTOBER :
DAY 1 GROUP C
20201017
1407
131TRACK DAZE : TRACK DAZE : PHAKISA RACE TRACK 17 OCTOBER :
DAY 1 GROUP B2
20201017
1342
132TRACK DAZE : TRACK DAZE : PHAKISA RACE TRACK 17 OCTOBER :
DAY 1 GROUP B1
20201017
1515
133TRACK DAZE : TRACK DAZE : PHAKISA RACE TRACK 17 OCTOBER :
DAY 1 GROUP A
20201017
1536
134ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 20 SEPTEMBER :
CLASS D
20200920
974
135ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 20 SEPTEMBER :
CLASS C
20200920
1363
136ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 20 SEPTEMBER :
CLASS B
20200920
1492
137ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 20 SEPTEMBER :
CLASS A
20200920
948
138ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 23 AUGUST :
CLASS D
20200823
1093
139ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 23 AUGUST :
CLASS C
20200823
1629
140ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 23 AUGUST :
CLASS B
20200823
1416
141ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 23 AUGUST :
CLASS A
20200823
1269
142ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 28 JUNE :
CLASS C AND D
20200629
1585
143ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 28 JUNE :
CLASS B
20200629
1663
144ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 28 JUNE :
CLASS A
20200629
697
145ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 28 JUNE :
CLASS 2 STROKE
20200629
934
146JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 14 MARCH :
FLOOR 7 AND 8 11H00 TO 12H00
20200314
221
147JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 14 MARCH :
FLOOR 7 AND 8 10H00 TO 11H00
20200314
368
148JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 14 MARCH :
FLOOR 7 AND 8 09H00 TO 10H00
20200314
341
149JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 14 MARCH :
FLOOR 7 AND 8 08H00 TO 09H00
20200314
280
150JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 14 MARCH :
FLOOR 3 AND 4 13H00 TO 14H00
20200314
677
151JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 14 MARCH :
FLOOR 3 AND 4 12H00 TO 13H00
20200314
248
152JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 14 MARCH :
FLOOR 3 AND 4 11H00 TO 12H00
20200314
267
153JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 14 MARCH :
FLOOR 3 AND 4 10H00 TO 11H00
20200314
446
154JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 14 MARCH :
FLOOR 3 AND 4 09H00 TO 10H00
20200314
529
155JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 14 MARCH :
FLOOR 3 AND 4 08H00 TO 09H00
20200314
530
156JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 14 MARCH :
FLOOR 1, 2, 5 AND 6 14H00 TO 15H00
20200314
263
157JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 14 MARCH :
FLOOR 1, 2, 5 AND 6 13H00 TO 14H00
20200314
671
158JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 14 MARCH :
FLOOR 1, 2, 5 AND 6 12H00 TO 13H00
20200314
758
159JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 14 MARCH :
FLOOR 1, 2, 5 AND 6 11H00 TO 12H00
20200314
745
160JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 14 MARCH :
FLOOR 1, 2, 5 AND 6 10H00 TO 11H00
20200314
789
161JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 14 MARCH :
FLOOR 1, 2, 5 AND 6 09H00 TO 10H00
20200314
901
162JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 14 MARCH :
FLOOR 1, 2, 5 AND 6 08H00 TO 09H00
20200314
789
163GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 14 MARCH :
TRACK 17H00 TO 18H00
20200314
459
164GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 14 MARCH :
TRACK 16H00 TO 17H00
20200314
574
165GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 14 MARCH :
TRACK 15H00 TO 16H00
20200314
291
166GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 14 MARCH :
TRACK 14H00 TO 15H00
20200314
445
167GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 14 MARCH :
TRACK 13H00 TO 14H00
20200314
923
168GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 14 MARCH :
TRACK 12H00 TO 13H00
20200314
849
169GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 14 MARCH :
TRACK 11H00 TO 12H00
20200314
552
170GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 14 MARCH :
TRACK 10H00 T0 11H00
20200314
418
171GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 14 MARCH :
TRACK 09H00 TO 10H00
20200314
760
172GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 14 MARCH :
TRACK 08H00 TO 09H00
20200314
176
173GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 14 MARCH :
PODIUMS
20200314
1023
174GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 14 MARCH :
FIELD SHOTPUT
20200314
644
175GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 14 MARCH :
FIELD LONG JUMP
20200314
698
176GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 14 MARCH :
FIELD JAVELIN
20200314
73
177GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 14 MARCH :
FIELD HIGHJUMP
20200314
710
178GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 14 MARCH :
FIELD DISCUS
20200314
419
179JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 7 AND 8 14H00 TO 15H00
20200313
326
180JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 7 AND 8 13H00 TO 14H00
20200313
313
181JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 7 AND 8 12H00 TO 13H00
20200313
236
182JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 7 AND 8 11H00 TO 12H00
20200313
150
183JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 7 AND 8 10H00 TO 11H00
20200313
688
184JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 7 AND 8 09H00 TO 10H00
20200313
298
185JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 7 AND 8 08H00 TO 09H00
20200313
370
186JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 5 AND 6 14H00 TO 15H00
20200313
284
187JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 5 AND 6 13H00 TO 14H00
20200313
334
188JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 5 AND 6 12H00 TO 13H00
20200313
397
189JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 5 AND 6 11H00 TO 12H00
20200313
356
190JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 5 AND 6 10H00 TO 11H00
20200313
1032
191JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 5 AND 6 09H00 TO 10H00
20200313
970
192JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 5 AND 6 08H00 TO 09H00
20200313
289
193JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 3 AND 4 14H00 TO 15H00
20200313
541
194JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 3 AND 4 13H00 TO 14H00
20200313
488
195JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 3 AND 4 12H00 TO 13H00
20200313
1085
196JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 3 AND 4 11H00 TO 12H00
20200313
329
197JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 3 AND 4 10H00 TO 11H00
20200313
850
198JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 3 AND 4 09H00 TO 10H00
20200313
310
199JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 3 AND 4 08H00 TO 09H00
20200313
432
200JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 1 AND 2 14H00 TO 15H00
20200313
176
201JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 1 AND 2 13H00 TO 14H00
20200313
593
202JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 1 AND 2 12H00 TO 13H00
20200313
136
203JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 1 AND 2 11H00 TO 12H00
20200313
272
204JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 1 AND 2 10H00 TO 11H00
20200313
557
205JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 1 AND 2 09H00 TO 10H00
20200313
206
206JKA KARATE GAUTENG CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 13 MARCH :
FLOOR 1 AND 2 08H00 TO 09H00
20200313
235
207GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 13 MARCH :
TRACK 16H00 TO 17H00
20200313
1537
208GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 13 MARCH :
TRACK 15H00 TO 16H00
20200313
994
209GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 13 MARCH :
TRACK 14H00 TO 15H00
20200313
620
210GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 13 MARCH :
TRACK 13H00 TO 14H00
20200313
563
211GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 13 MARCH :
TRACK 12H00 TO 13H00
20200313
1556
212GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 13 MARCH :
TRACK 11H00 TO 12H00
20200313
160
213GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 13 MARCH :
TRACK 10H00 T0 11H00
20200313
816
214GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 13 MARCH :
TRACK 09H00 TO 10H00
20200313
600
215GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 13 MARCH :
PODIUMS
20200313
48
216GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 13 MARCH :
FIELD SHOTPUT
20200313
1158
217GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 13 MARCH :
FIELD LONG JUMP
20200313
1768
218GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 13 MARCH :
FIELD JAVELIN
20200313
954
219GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 13 MARCH :
FIELD HIGHJUMP
20200313
1087
220GAUTENG PRIMARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 13 MARCH :
FIELD DISCUS
20200313
602
221GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
TRACK LANG HEKKIES SEMI FINALS 400
20200307
454
222GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
TRACK LANG HEKKIES SEMI FINALS 300M
20200307
217
223GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
TRACK LANG HEKKIES FINALS
20200307
289
224GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
TRACK 800M SEMI FINALS
20200307
818
225GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
TRACK 800M FINALS
20200307
517
226GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
TRACK 5000M
20200307
214
227GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
TRACK 3000M FINALS
20200307
1271
228GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
TRACK 200M SEMI FINLAS
20200307
358
229GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
TRACK 200M QUARTER FINALS
20200307
483
230GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
TRACK 200M FINALS
20200307
142
231GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
TRACK 10KM WALK FINAL
20200307
64
232GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
FIELD VERSPRING
20200307
164
233GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
FIELD TRIPLE JUMP
20200307
659
234GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
FIELD SPIESGOOI
20200307
455
235GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
FIELD HOOGSPRING
20200307
419
236GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
FIELD HAMMER THROW
20200307
57
237GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
FIELD GEWIGSTOOT
20200307
153
238GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 7 MARCH :
FIELD DISKUS
20200307
455
239GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
TRACK KORT HEKKIES FINAL
20200306
211
240GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
TRACK KORT HEKKIES
20200306
1160
241GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
TRACK 5000M WALK
20200306
136
242GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
TRACK 400M SEMI FINAL
20200306
444
243GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
TRACK 400M FINALS
20200306
145
244GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
TRACK 1500M SEMI FINLAS
20200306
1046
245GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
TRACK 1500M FINALS
20200306
825
246GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
TRACK 10KM WALK
20200306
104
247GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
TRACK 100M SEMI FINAL
20200306
385
248GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
TRACK 100M QUARTER FINAL
20200306
539
249GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
TRACK 100M FINALS
20200306
142
250GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
STEEPLECHASE 3000
20200306
605
251GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
STEEPLECHASE
20200306
1084
252GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
FIELD VERSPRING
20200306
707
253GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
FIELD SPIESGOOI
20200306
674
254GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
FIELD HOOGSPRING
20200306
667
255GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
FIELD HAMMER THROW
20200306
32
256GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
FIELD GEWIGSTOOT
20200306
448
257GAUTENG SECONDARY SCHOOLS : ATHLETICS : RUIMSIG STADIUM 6 MARCH :
FIELD DISKUS
20200306
247
258VOLKSKOOL INTERHOER : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 14 FEBRUARY :
TRACK LANG HEKKIES
20200214
187
259VOLKSKOOL INTERHOER : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 14 FEBRUARY :
TRACK KORT HEKKIES
20200214
352
260VOLKSKOOL INTERHOER : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 14 FEBRUARY :
TRACK 800M
20200214
442
261VOLKSKOOL INTERHOER : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 14 FEBRUARY :
TRACK 400M
20200214
270
262VOLKSKOOL INTERHOER : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 14 FEBRUARY :
TRACK 3000M
20200214
514
263VOLKSKOOL INTERHOER : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 14 FEBRUARY :
TRACK 150M AND 200M
20200214
240
264VOLKSKOOL INTERHOER : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 14 FEBRUARY :
TRACK 1500M
20200214
146
265VOLKSKOOL INTERHOER : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 14 FEBRUARY :
TRACK 100M
20200214
350
266VOLKSKOOL INTERHOER : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 14 FEBRUARY :
FIELD VERSPIRNG
20200214
657
267VOLKSKOOL INTERHOER : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 14 FEBRUARY :
FIELD SPIESGOOI
20200214
630
268VOLKSKOOL INTERHOER : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 14 FEBRUARY :
FIELD HOOGSPRING
20200214
438
269VOLKSKOOL INTERHOER : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 14 FEBRUARY :
FIELD GEWIGSTOOT
20200214
417
270VOLKSKOOL INTERHOER : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 14 FEBRUARY :
FIELD DISKUS
20200214
410
271TOTIUSDAL CLUSTER AT HOERSKOOL : ATHLETICS : HOERSKOOL OOS MOOT 11 FEBRUARY :
TRACK LANG HEKKIES
20200211
196
272TOTIUSDAL CLUSTER AT HOERSKOOL : ATHLETICS : HOERSKOOL OOS MOOT 11 FEBRUARY :
TRACK KORT HEKKIES
20200211
473
273TOTIUSDAL CLUSTER AT HOERSKOOL : ATHLETICS : HOERSKOOL OOS MOOT 11 FEBRUARY :
TRACK 80M
20200211
1057
274TOTIUSDAL CLUSTER AT HOERSKOOL : ATHLETICS : HOERSKOOL OOS MOOT 11 FEBRUARY :
TRACK 800M
20200211
153
275TOTIUSDAL CLUSTER AT HOERSKOOL : ATHLETICS : HOERSKOOL OOS MOOT 11 FEBRUARY :
TRACK 60M
20200211
217
276TOTIUSDAL CLUSTER AT HOERSKOOL : ATHLETICS : HOERSKOOL OOS MOOT 11 FEBRUARY :
TRACK 150M 200M
20200211
226
277TOTIUSDAL CLUSTER AT HOERSKOOL : ATHLETICS : HOERSKOOL OOS MOOT 11 FEBRUARY :
TRACK 1500M
20200211
224
278TOTIUSDAL CLUSTER AT HOERSKOOL : ATHLETICS : HOERSKOOL OOS MOOT 11 FEBRUARY :
TRACK 1200M
20200211
1014
279TOTIUSDAL CLUSTER AT HOERSKOOL : ATHLETICS : HOERSKOOL OOS MOOT 11 FEBRUARY :
TRACK 100M
20200211
1484
280TOTIUSDAL CLUSTER AT HOERSKOOL : ATHLETICS : HOERSKOOL OOS MOOT 11 FEBRUARY :
FIELD VERSPRING
20200211
408
281TOTIUSDAL CLUSTER AT HOERSKOOL : ATHLETICS : HOERSKOOL OOS MOOT 11 FEBRUARY :
FIELD SPIESGOOI
20200211
240
282TOTIUSDAL CLUSTER AT HOERSKOOL : ATHLETICS : HOERSKOOL OOS MOOT 11 FEBRUARY :
FIELD HOOGSPRING
20200211
352
283TOTIUSDAL CLUSTER AT HOERSKOOL : ATHLETICS : HOERSKOOL OOS MOOT 11 FEBRUARY :
FIELD GEWIGSTOOT
20200211
718
284TOTIUSDAL CLUSTER AT HOERSKOOL : ATHLETICS : HOERSKOOL OOS MOOT 11 FEBRUARY :
FIELD DISKUS
20200211
337
285ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : BIKES : ZWARTKOPS RACEWAY 26 JANUARY :
CLASS D
20200126
771
286ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : BIKES : ZWARTKOPS RACEWAY 26 JANUARY :
CLASS C
20200126
1005
287ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : BIKES : ZWARTKOPS RACEWAY 26 JANUARY :
CLASS B
20200126
1028
288ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : BIKES : ZWARTKOPS RACEWAY 26 JANUARY :
CLASS A
20200126
740
289POELBYEENKOMS P4 ATLETIEK : ATHLETICS : LAERSKOOL TYGERPOORT23 JANUARY :
TRACK 18H00 TO 19H00
20200123
1476
290POELBYEENKOMS P4 ATLETIEK : ATHLETICS : LAERSKOOL TYGERPOORT23 JANUARY :
TRACK 17H00 TO 18H00
20200123
1311
291POELBYEENKOMS P4 ATLETIEK : ATHLETICS : LAERSKOOL TYGERPOORT23 JANUARY :
TRACK 16H00 TO 17H00
20200123
1392
292POELBYEENKOMS P4 ATLETIEK : ATHLETICS : LAERSKOOL TYGERPOORT23 JANUARY :
TRACK 15H00 TO 16H00
20200123
1516
293POELBYEENKOMS P4 ATLETIEK : ATHLETICS : LAERSKOOL TYGERPOORT23 JANUARY :
FIELD 18H00 TO 19H00
20200123
227
294POELBYEENKOMS P4 ATLETIEK : ATHLETICS : LAERSKOOL TYGERPOORT23 JANUARY :
FIELD 17H00 TO 18H00
20200123
412
295POELBYEENKOMS P4 ATLETIEK : ATHLETICS : LAERSKOOL TYGERPOORT23 JANUARY :
FIELD 16H00 TO 17H00
20200123
422
296POELBYEENKOMS P4 ATLETIEK : ATHLETICS : LAERSKOOL TYGERPOORT23 JANUARY :
FIELD 15H00 TO 16H00
20200123
506
297INTERPROVINCIALS WALK : ATHLETICS : BESTMED TUKS STADIUM 16 NOVEMBER :
TRACK 11H00 TO 12H00
20191116
427
298INTERPROVINCIALS WALK : ATHLETICS : BESTMED TUKS STADIUM 16 NOVEMBER :
TRACK 10H00 TO 11H00
20191116
236
299INTERPROVINCIALS WALK : ATHLETICS : BESTMED TUKS STADIUM 16 NOVEMBER :
TRACK 09H00 TO 10H00
20191116
294
300INTERPROVINCIALS WALK : ATHLETICS : BESTMED TUKS STADIUM 16 NOVEMBER :
TRACK 08H00 TO 09H00
20191116
605
301INTERPROVINCIALS WALK : ATHLETICS : BESTMED TUKS STADIUM 16 NOVEMBER :
TRACK 07H00 TO 08H00
20191116
509
302INTERPROVINCIALS WALK : ATHLETICS : BESTMED TUKS STADIUM 16 NOVEMBER :
TRACK 06H00 TO 07H00
20191116
239
303INTERPROVINCIALS WALK : ATHLETICS : BESTMED TUKS STADIUM 16 NOVEMBER :
MEDAL AND TEAMS
20191116
612
304SUPER 12 : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 26 OCTOBER :
TRACK 14H00 TO 15H00
20191026
21
305SUPER 12 : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 26 OCTOBER :
TRACK 13H00 TO 14H00
20191026
725
306SUPER 12 : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 26 OCTOBER :
TRACK 12H00 TO 13H00
20191026
1284
307SUPER 12 : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 26 OCTOBER :
TRACK 11H00 TO 12H00
20191026
679
308SUPER 12 : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 26 OCTOBER :
TRACK 10H00 TO 11H00
20191026
577
309SUPER 12 : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 26 OCTOBER :
TRACK 09H00 TO 10H00
20191026
740
310SUPER 12 : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 26 OCTOBER :
TRACK 08H00 TO 09H00
20191026
238
311SUPER 12 : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 26 OCTOBER :
MEDALS
20191026
826
312SUPER 12 : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 26 OCTOBER :
FIELD 13H00 TO 14H00
20191026
495
313SUPER 12 : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 26 OCTOBER :
FIELD 12H00 TO 13H00
20191026
573
314SUPER 12 : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 26 OCTOBER :
FIELD 11H00 TO 12H00
20191026
381
315SUPER 12 : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 26 OCTOBER :
FIELD 10H00 TO 11H00
20191026
564
316SUPER 12 : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 26 OCTOBER :
FIELD 09H00 TO 10H00
20191026
469
317SUPER 12 : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 26 OCTOBER :
FIELD 08H00 TO 09H00
20191026
772
318VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
15H50 TO 16H10 DAL VS SB
20191019
215
319VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
15H30 TO 15H50 IMP VS AR
20191019
141
320VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
15H30 TO 15H50 CON VS LUMIER
20191019
200
321VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
15H10 TO 15H30 BR VS MW
20191019
174
322VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
15H10 TO 15H30 AGV VS BO
20191019
135
323VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
14H50 TO 15H10 CON VS AR
20191019
161
324VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
14H50 TO 15H10 AGV VS HV
20191019
153
325VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
14H30 TO 14H50 SB VS BR
20191019
116
326VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
14H30 TO 14H50 RF VS BB
20191019
203
327VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
14H10 TO 14H30 MW VS IMP
20191019
155
328VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
14H10 TO 14H30 DAL VS AGV
20191019
94
329VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
13H50 TO 14H10 RF VS BR
20191019
156
330VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
13H50 TO 14H10 BO VS IMP
20191019
158
331VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
13H30 TO 13H50 SB VS BB
20191019
188
332VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
13H30 TO 13H50 DAL VS AR
20191019
175
333VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
13H10 TO 13H30 AGV VS CON
20191019
208
334VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
12H50 TO 13H10 SB VS KR
20191019
173
335VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
12H50 TO 13H10 LUMIER VS AR
20191019
134
336VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
12H30 TO 12H50 IMP VS CON
20191019
128
337VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
12H30 TO 12H50 DAL VS RF
20191019
195
338VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
12H10 TO12H30 AGV VS MW
20191019
146
339VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
11H50 TO12H10 BR VS BO
20191019
135
340VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
11H50 TO12H10 AGV VS CON
20191019
149
341VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
11H30 TO 11H50 BR VS RF
20191019
205
342VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
11H30 TO 11H50 BB VS SB
20191019
140
343VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
11H10 TO 11H30 MW VS AGV
20191019
208
344VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
11H10 TO 11H30 DAL VS IMP
20191019
188
345VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
10H50 TO 11H10 RF VS IMP
20191019
252
346VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
10H50 TO 11H10 BR VS BO
20191019
236
347VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
10H30 TO 10H50 SB VS AR
20191019
198
348VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
10H30 TO 10H50 BB VS DAL
20191019
223
349VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
10H00 TO 10H20 CON VS KR
20191019
265
350VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
09H40 TO 10H00 U13 LUMIER VS SB
20191019
131
351VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
09H40 TO 10H00 U13 DAL VS BR
20191019
180
352VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
09H40 TO 10H00 U13 BO VS IMP
20191019
209
353VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
09H40 TO 10H00 U13 AGV VS AR
20191019
200
354VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
09H20 TO 09H40 U12 SJK VS AR
20191019
238
355VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
09H20 TO 09H40 U12 CON VS DAL
20191019
207
356VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
09H00 TO 09H20 U12 HV VS BB
20191019
197
357VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
09H00 TO 09H20 U12 BR VS AGV1
20191019
205
358VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
09H00 TO 09H20 U11 DAL VS CON
20191019
350
359VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
09H00 TO 09H20 U11 BB VS KR
20191019
179
360VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
08H40 TO 09H00 U11 HF VS SJK
20191019
289
361VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
08H40 TO 09H00 U11 AR VS AGV
20191019
296
362VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
08H20 TO 08H40 U13 MW VS SB
20191019
192
363VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
08H20 TO 08H40 U13 CON VS DAL
20191019
332
364VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
08H00 TO 08H20 U13 KR VS AR
20191019
288
365VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
08H00 TO 08H20 U13 IMP VS RF
20191019
307
366VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
07H50 TO 08H00 U12 MW VS SJK
20191019
320
367VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 19 OCTOBER :
07H50 TO 08H00 U12 AGV1 VS IMP
20191019
275
368VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 18 OCTOBER :
17H40 TO 17H58 U12 RF VS DAL
20191018
168
369VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 18 OCTOBER :
17H20 TO 17H38 U11 IMP VS KR
20191018
174
370VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 18 OCTOBER :
17H20 TO 17H38 U11 AR VS BR
20191018
314
371VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 18 OCTOBER :
17H00 TO 17H18 U11 CON VS RF
20191018
258
372VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 18 OCTOBER :
17H00 TO 17H18 U11 BO VS SJK
20191018
271
373VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 18 OCTOBER :
16H40 TO 16H58 U13 KR VS AGV
20191018
270
374VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 18 OCTOBER :
16H40 TO 16H58 U13 BO VS RF
20191018
129
375VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 18 OCTOBER :
16H20 TO 16H38 U13 MW VS LUMIER
20191018
341
376VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 18 OCTOBER :
16H20 TO 16H38 U13 CON VS BR
20191018
237
377VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 18 OCTOBER :
16H00 TO 16H18 U12 MW VS AR
20191018
184
378VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 18 OCTOBER :
16H00 TO 16H18 U12 CON VS RF
20191018
260
379VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 18 OCTOBER :
15H40 TO 15H58 U12 BR VS IMP
20191018
191
380VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 18 OCTOBER :
15H40 TO 15H58 U12 AGV2 V HV
20191018
251
381VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 18 OCTOBER :
15H20 TO 15H38 U11 BR VS AGV
20191018
290
382VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 18 OCTOBER :
15H20 TO 15H38 U11 BO VS HV
20191018
376
383VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 18 OCTOBER :
15H00 TO 15H18 U11 RF VS DAL
20191018
201
384VISSIE SEWES RUGBY : RUGBY : LAERSKOOL AG VISSER 18 OCTOBER :
15H00 TO 15H18 U11 BB VS IMP
20191018
220
385INVITATIONAL ATHLETICS SKUILKRANS : ATHLETICS : HOERSKOOL DIE WILGERS 15 OCTOBER :
TRACK 18H00 TO 19H00
20191015
194
386INVITATIONAL ATHLETICS SKUILKRANS : ATHLETICS : HOERSKOOL DIE WILGERS 15 OCTOBER :
TRACK 17H00 TO 18H00
20191015
1384
387INVITATIONAL ATHLETICS SKUILKRANS : ATHLETICS : HOERSKOOL DIE WILGERS 15 OCTOBER :
TRACK 16H00 TO 17H00
20191015
1294
388INVITATIONAL ATHLETICS SKUILKRANS : ATHLETICS : HOERSKOOL DIE WILGERS 15 OCTOBER :
TRACK 15H00 TO 16H00
20191015
1643
389INVITATIONAL ATHLETICS SKUILKRANS : ATHLETICS : HOERSKOOL DIE WILGERS 15 OCTOBER :
FIELD 18H00 TO 19H00
20191015
85
390INVITATIONAL ATHLETICS SKUILKRANS : ATHLETICS : HOERSKOOL DIE WILGERS 15 OCTOBER :
FIELD 17H00 TO 18H00
20191015
479
391INVITATIONAL ATHLETICS SKUILKRANS : ATHLETICS : HOERSKOOL DIE WILGERS 15 OCTOBER :
FIELD 16H00 TO 17H00
20191015
431
392INVITATIONAL ATHLETICS SKUILKRANS : ATHLETICS : HOERSKOOL DIE WILGERS 15 OCTOBER :
FIELD 15H00 TO 16H00
20191015
684
393GAUTENG PROVINCIAL COMPETITION : GYMNASTICS : GYMAGIC GYMNASTICS HALL 23 AUGUST :
COMP1 AND 2 09H00 TO 12H30 BEAM
20190823
1659
394ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 21 JULY :
CLASS D
20190721
1053
395ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 21 JULY :
CLASS C
20190721
1762
396ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 21 JULY :
CLASS B
20190721
1489
397ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 21 JULY :
CLASS A
20190721
866
398NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
GIRLS LEVEL 1 8 YRS AND 12 YRS 15H00 TO 16H30 UNEVEN BAR
20190615
479
399NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
GIRLS LEVEL 1 8 YRS AND 12 YRS 15H00 TO 16H30 MEDALS
20190615
80
400NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
GIRLS LEVEL 1 8 YRS AND 12 YRS 15H00 TO 16H30 FLOOR
20190615
450
401NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
GIRLS LEVEL 1 8 YRS AND 12 YRS 15H00 TO 16H30 BEAM
20190615
685
402NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
GIRLS LEVEL 1 7 YRS 10H15 TO 11H45 UNEVEN BAR
20190615
445
403NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
GIRLS LEVEL 1 7 YRS 10H15 TO 11H45 MEDALS
20190615
157
404NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
GIRLS LEVEL 1 7 YRS 10H15 TO 11H45 FLOOR
20190615
477
405NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
GIRLS LEVEL 1 7 YRS 10H15 TO 11H45 BEAM
20190615
822
406NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
GIRLS LEVEL 1 6 YRS 12H45 TO 14H45 UNEVEN BAR
20190615
512
407NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
GIRLS LEVEL 1 6 YRS 12H45 TO 14H45 MEDALS
20190615
105
408NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
GIRLS LEVEL 1 6 YRS 12H45 TO 14H45 FLOOR
20190615
403
409NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
GIRLS LEVEL 1 6 YRS 12H45 TO 14H45 BEAM
20190615
842
410NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
GIRLS LEVEL 1 10 TO 11 YRS AND 9 YRS 08H30 TO 10H00 UNEVEN BAR
20190615
517
411NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
GIRLS LEVEL 1 10 TO 11 YRS AND 9 YRS 08H30 TO 10H00 MEDALS
20190615
94
412NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
GIRLS LEVEL 1 10 TO 11 YRS AND 9 YRS 08H30 TO 10H00 FLOOR
20190615
572
413NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
GIRLS LEVEL 1 10 TO 11 YRS AND 9 YRS 08H30 TO 10H00 BEAM
20190615
1318
414NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
BOYS LEVEL 3 9 TO 10 YRS AND 11-12 YRS 15H00 TO 17H00 PARALLEL BARS
20190615
259
415NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
BOYS LEVEL 3 9 TO 10 YRS AND 11-12 YRS 15H00 TO 17H00 MEDALS
20190615
98
416NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
BOYS LEVEL 3 9 TO 10 YRS AND 11-12 YRS 15H00 TO 17H00 HIGH BAR
20190615
266
417NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
BOYS LEVEL 3 9 TO 10 YRS AND 11-12 YRS 15H00 TO 17H00 FLOOR
20190615
151
418NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
BOYS LEVEL 3 7 TO 8 YRS AND 13 TO 15 YRS 12H30 TO 14H30 PARALLEL BARS
20190615
140
419NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
BOYS LEVEL 3 7 TO 8 YRS AND 13 TO 15 YRS 12H30 TO 14H30 MEDALS
20190615
26
420NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
BOYS LEVEL 3 7 TO 8 YRS AND 13 TO 15 YRS 12H30 TO 14H30 HIGH BAR
20190615
253
421NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
BOYS LEVEL 3 7 TO 8 YRS AND 13 TO 15 YRS 12H30 TO 14H30 FLOOR
20190615
169
422NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
BOYS 7 YRS AND 8 YRS LEVEL 2 10H30 TO 12H00 PARALLEL BARS
20190615
330
423NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
BOYS 7 YRS AND 8 YRS LEVEL 2 10H30 TO 12H00 MEDALS
20190615
63
424NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
BOYS 7 YRS AND 8 YRS LEVEL 2 10H30 TO 12H00 HIGH BAR
20190615
243
425NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
BOYS 7 YRS AND 8 YRS LEVEL 2 10H30 TO 12H00 FLOOR
20190615
216
426NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
BOYS 11-14 YRS AND 9-10 YRS LEVEL 2 08H30 10H00 PARALLEL BARS
20190615
675
427NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
BOYS 11-14 YRS AND 9-10 YRS LEVEL 2 08H30 10H00 MEDALS
20190615
50
428NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
BOYS 11-14 YRS AND 9-10 YRS LEVEL 2 08H30 10H00 HIGH BAR
20190615
447
429NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 15 JUNE :
BOYS 11-14 YRS AND 9-10 YRS LEVEL 2 08H30 10H00 FLOOR
20190615
342
430NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 3 9 TO 10 YRS 16H00 TO 17H30 UNEVEN BAR
20190614
407
431NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 3 9 TO 10 YRS 16H00 TO 17H30 MEDALS
20190614
78
432NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 3 9 TO 10 YRS 16H00 TO 17H30 FLOOR
20190614
1176
433NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 3 9 TO 10 YRS 16H00 TO 17H30 BEAM
20190614
460
434NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 3 6 TO 8 YRS 11 TO 12 YRS 13 TO 17 YEARS 17H45 TO 19H15 UNEVEN BAR
20190614
454
435NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 3 6 TO 8 YRS 11 TO 12 YRS 13 TO 17 YEARS 17H45 TO 19H15 MEDALS
20190614
79
436NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 3 6 TO 8 YRS 11 TO 12 YRS 13 TO 17 YEARS 17H45 TO 19H15 FLOOR
20190614
244
437NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 3 6 TO 8 YRS 11 TO 12 YRS 13 TO 17 YEARS 17H45 TO 19H15 BEAM
20190614
507
438NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 2 8YRS 09H30 TO 11H00 UNEVEN BAR
20190614
546
439NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 2 8YRS 09H30 TO 11H00 MEDALS
20190614
118
440NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 2 8YRS 09H30 TO 11H00 FLOOR
20190614
1384
441NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 2 8YRS 09H30 TO 11H00 BEAM
20190614
1100
442NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 2 6 YRS AND 7 YRS AND 12 YRS 11H15 TO 13H00 MEDALS
20190614
118
443NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 2 6 YRS AND 7 YRS AND 12 YRS 11H15 TO 13H00 BEAM
20190614
774
444NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 2 10 TO 11 YRS AND 9 YRS 13H30 TO 15H45 UNEVEN BAR
20190614
851
445NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 2 10 TO 11 YRS AND 9 YRS 13H30 TO 15H45 MEDALS
20190614
188
446NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 2 10 TO 11 YRS AND 9 YRS 13H30 TO 15H45 FLOOR
20190614
1376
447NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 2 10 TO 11 YRS AND 9 YRS 13H30 TO 15H45 BEAM
20190614
743
448NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 2 6 YRS AND 7 YRS AND 12 YRS 11H15 TO 13H00 UNEVEN BAR
20190614
670
449NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
GIRLS LEVEL 2 6 YRS AND 7 YRS AND 12 YRS 11H15 TO 13H00 FLOOR
20190614
1492
450NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
BOYS 8-9 YRS LEVEL 1 16H00 TO 18H00 PARALLEL BARS
20190614
120
451NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
BOYS 8-9 YRS LEVEL 1 16H00 TO 18H00 HIGH BAR
20190614
174
452NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
BOYS 8-9 YRS LEVEL 1 16H00 TO 18H00 FLOOR
20190614
157
453NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
BOYS 7 YRS LEVEL 1 14H00 TO 15H45 PARALLEL BARS
20190614
120
454NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
BOYS 7 YRS LEVEL 1 14H00 TO 15H45 MEDALS
20190614
88
455NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
BOYS 7 YRS LEVEL 1 14H00 TO 15H45 HIGH BAR
20190614
120
456NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
BOYS 7 YRS LEVEL 1 14H00 TO 15H45 FLOOR
20190614
322
457NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
BOYS 6 YRS AND 10-13 YRS LEVEL 1 18H00 TO 19H45 PARALLEL BARS
20190614
376
458NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
BOYS 6 YRS AND 10-13 YRS LEVEL 1 18H00 TO 19H45 MEDALS
20190614
44
459NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
BOYS 6 YRS AND 10-13 YRS LEVEL 1 18H00 TO 19H45 HIGH BAR
20190614
280
460NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE 14 JUNE :
BOYS 6 YRS AND 10-13 YRS LEVEL 1 18H00 TO 19H45 FLOOR
20190614
200
461RHYTHMIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : GAUTENG NORTH WRESTLING CLUB 08 JUNE :
17H00 TO 20H10 LEVEL 6 AND LEVEL 7 U11, U13,U15,O15 MEDALS
20190608
78
462RHYTHMIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : GAUTENG NORTH WRESTLING CLUB 08 JUNE :
17H00 TO 20H10 LEVEL 6 AND LEVEL 7 U11, U13,U15,O15
20190608
2182
463RHYTHMIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : GAUTENG NORTH WRESTLING CLUB 08 JUNE :
15H50 TO 17H45 LEVEL 5 MEDALS
20190608
58
464RHYTHMIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : GAUTENG NORTH WRESTLING CLUB 08 JUNE :
15H50 TO 17H45 LEVEL 5
20190608
2972
465RHYTHMIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : GAUTENG NORTH WRESTLING CLUB 08 JUNE :
13H45 TO 15H45 LEVEL 4 MEDALS
20190608
63
466RHYTHMIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : GAUTENG NORTH WRESTLING CLUB 08 JUNE :
13H45 TO 15H45 LEVEL 4
20190608
3285
467RHYTHMIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : GAUTENG NORTH WRESTLING CLUB 08 JUNE :
13H00 TO 15H00 LEVEL 3 MEDALS
20190608
136
468RHYTHMIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : GAUTENG NORTH WRESTLING CLUB 08 JUNE :
12H25 TO 13H35 LEVEL 3
20190608
1832
469RHYTHMIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : GAUTENG NORTH WRESTLING CLUB 08 JUNE :
11H00 TO 13H00 LEVEL 2 MEDALS
20190608
225
470RHYTHMIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : GAUTENG NORTH WRESTLING CLUB 08 JUNE :
10H20 TO 12H20 LEVEL 2
20190608
3145
471RHYTHMIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : GAUTENG NORTH WRESTLING CLUB 08 JUNE :
09H00 TO 11H00 LEVEL 1 MEDALS
20190608
167
472RHYTHMIC GYMNASTICS : GYMNASTICS : GAUTENG NORTH WRESTLING CLUB 08 JUNE :
08H30 TO 10H15 LEVEL 1
20190608
2473
473WILSON CHALLENGE 2019 : TENNIS : BENONI GAUTENG EAST TENNIS COURTS 1 JUNE :
11H00 TO 12H00
20190601
469
474WILSON CHALLENGE 2019 : TENNIS : BENONI GAUTENG EAST TENNIS COURTS 1 JUNE :
10H00 TO 11H00
20190601
716
475WILSON CHALLENGE 2019 : TENNIS : BENONI GAUTENG EAST TENNIS COURTS 1 JUNE :
09H00 TO 10H00
20190601
631
476WILSON CHALLENGE 2019 : TENNIS : BENONI GAUTENG EAST TENNIS COURTS 1 JUNE :
08H00 TO 09H00
20190601
548
477WILSON CHALLENGE 2019 : TENNIS : BENONI GAUTENG EAST TENNIS COURTS 31 MAY :
16H00 TO 18H00
20190531
179
478WILSON CHALLENGE 2019 : TENNIS : BENONI GAUTENG EAST TENNIS COURTS 31 MAY :
14H00 TO 16H00
20190531
1054
479ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 26 MAY :
CLASS D
20190526
1480
480ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 26 MAY :
CLASS C
20190526
1299
481ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 26 MAY :
CLASS B
20190526
1039
482ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 26 MAY :
CLASS A
20190526
585
483SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
OPENING
20190525
223
484SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 7 AND 8 15H00 TO 16H00
20190525
64
485SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 7 AND 8 14H00 TO 15H00
20190525
75
486SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 7 AND 8 13H00 TO 14H00
20190525
138
487SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 7 AND 8 12H00 TO 13H00
20190525
70
488SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 7 AND 8 11H00 TO 12H00
20190525
97
489SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 7 AND 8 10H00 TO 11H00
20190525
109
490SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 7 AND 8 09H00 TO 10H00
20190525
492
491SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 5 AND 6 15H00 TO 16H00
20190525
184
492SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 5 AND 6 14H00 TO 15H00
20190525
127
493SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 5 AND 6 13H00 TO 14H00
20190525
313
494SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 5 AND 6 12H00 TO 13H00
20190525
42
495SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 5 AND 6 11H00 TO 12H00
20190525
311
496SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 5 AND 6 10H00 TO 11H00
20190525
230
497SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 5 AND 6 09H00 TO 10H00
20190525
1146
498SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 3 AND 4 15H00 TO 16H00
20190525
321
499SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 3 AND 4 14H00 TO 15H00
20190525
252
500SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 3 AND 4 13H00 TO 14H00
20190525
367
501SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 3 AND 4 12H00 TO 13H00
20190525
168
502SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 3 AND 4 11H00 TO 12H00
20190525
148
503SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 3 AND 4 10H00 TO 11H00
20190525
472
504SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 3 AND 4 09H00 TO 10H00
20190525
690
505SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 1 AND 2 15H00 TO 16H00
20190525
663
506SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 1 AND 2 14H00 TO 15H00
20190525
626
507SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 1 AND 2 13H00 TO 14H00
20190525
494
508SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 1 AND 2 12H00 TO 13H00
20190525
528
509SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 1 AND 2 11H00 TO 12H00
20190525
197
510SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 1 AND 2 10H00 TO 11H00
20190525
97
511SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 1 AND 2 09H00 TO 10H00
20190525
731
512SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
OPENING
20190524
537
513SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 7 AND 8 16H00 TO 17H00
20190524
303
514SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 7 AND 8 15H00 TO 16H00
20190524
369
515SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 7 AND 8 14H00 TO 15H00
20190524
475
516SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 7 AND 8 13H00 TO 14H00
20190524
202
517SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 7 AND 8 12H00 TO 13H00
20190524
410
518SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 7 AND 8 11H00 TO 12H00
20190524
469
519SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 7 AND 8 10H00 TO 11H00
20190524
343
520SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 7 AND 8 09H00 TO 10H00
20190524
313
521SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 7 AND 8 08H00 TO 09H00
20190524
139
522SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 5 AND 6 16H00 TO 17H00
20190524
1008
523SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 5 AND 6 15H00 TO 16H00
20190524
1104
524SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 5 AND 6 14H00 TO 15H00
20190524
451
525SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 5 AND 6 13H00 TO 14H00
20190524
918
526SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 5 AND 6 12H00 TO 13H00
20190524
522
527SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 5 AND 6 11H00 TO 12H00
20190524
1210
528SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 5 AND 6 10H00 TO 11H00
20190524
979
529SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 5 AND 6 09H00 TO 10H00
20190524
1347
530SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 5 AND 6 08H00 TO 09H00
20190524
635
531SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 5 - 8 17H00 TO 18H00
20190524
882
532SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 3 AND 4 17H00 TO 18H00
20190524
561
533SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 3 AND 4 16H00 TO 17H00
20190524
752
534SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 3 AND 4 15H00 TO 16H00
20190524
946
535SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 3 AND 4 14H00 TO 15H00
20190524
804
536SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 3 AND 4 13H00 TO 14H00
20190524
147
537SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 3 AND 4 12H00 TO 13H00
20190524
991
538SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 3 AND 4 11H00 TO 12H00
20190524
422
539SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 3 AND 4 10H00 TO 11H00
20190524
256
540SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 3 AND 4 09H00 TO 10H00
20190524
838
541SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 3 AND 4 08H00 TO 09H00
20190524
263
542SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 1 AND 2 17H00 TO 18H00
20190524
402
543SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 1 AND 2 16H00 TO 17H00
20190524
509
544SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 1 AND 2 15H00 TO 16H00
20190524
644
545SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 1 AND 2 14H00 TO 15H00
20190524
502
546SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 1 AND 2 13H00 TO 14H00
20190524
456
547SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 1 AND 2 12H00 TO 13H00
20190524
750
548SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 1 AND 2 11H00 TO 12H00
20190524
320
549SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 1 AND 2 10H00 TO 11H00
20190524
602
550SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 1 AND 2 09H00 TO 10H00
20190524
200
551SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 24 MAY :
FLOOR 1 AND 2 08H00 TO 09H00
20190524
111
552RHYTHMIC CLUB COMPETITION : GYMNASTICS : ALBERTON CIVIC CENTRE 11 MAY :
STUDIO 10H00 TO 12H00
20190511
108
553RHYTHMIC CLUB COMPETITION : GYMNASTICS : ALBERTON CIVIC CENTRE 11 MAY :
14H00 TO 16H00
20190511
2434
554RHYTHMIC CLUB COMPETITION : GYMNASTICS : ALBERTON CIVIC CENTRE 11 MAY :
12H00 TO 14H00
20190511
2255
555RHYTHMIC CLUB COMPETITION : GYMNASTICS : ALBERTON CIVIC CENTRE 11 MAY :
10H00 TO 12H00
20190511
2002
556SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 28 APRIL :
16H00 TO 17H00
20190428
822
557SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 28 APRIL :
15H00 TO 16H00
20190428
437
558SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 28 APRIL :
14H00 TO 15H00
20190428
694
559SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 28 APRIL :
13H00 TO 14H00
20190428
750
560SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 28 APRIL :
12H00 TO 13H00
20190428
182
561SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 28 APRIL :
11H00 TO 12H00
20190428
731
562SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 28 APRIL :
10H00 TO 11H00
20190428
498
563SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 28 APRIL :
09H00 TO 10H00
20190428
546
564SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 28 APRIL :
08H00 TO 09H00
20190428
615
565SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 27 APRIL :
16H00 TO 17H00
20190427
618
566SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 27 APRIL :
15H00 TO 16H00
20190427
466
567SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 27 APRIL :
14H00 TO 15H00
20190427
1303
568SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 27 APRIL :
13H00 TO 14H00
20190427
1210
569SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 27 APRIL :
12H00 TO 13H00
20190427
738
570SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 27 APRIL :
11H00 TO 12H00
20190427
795
571SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 27 APRIL :
10H00 TO 11H00
20190427
725
572SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 27 APRIL :
09H00 TO 10H00
20190427
861
573SA NATIONAL ROWING CHAMPIONSHIPS : ROWING : ROODEPLAAT DAM 27 APRIL :
08H00 TO 09H00
20190427
1614
574ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 07 APRIL :
PITS
20190407
45
575ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 07 APRIL :
CLASS D
20190407
603
576ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 07 APRIL :
CLASS C
20190407
1014
577ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 07 APRIL :
CLASS B
20190407
879
578ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 07 APRIL :
CLASS A
20190407
266
579ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 07 APRIL :
2 STROKE
20190407
1075
580RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
TRACK 20H00 TO 21H00 400M FINAL
20190313
201
581RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
TRACK 20H00 TO 21H00 100M FINAL
20190313
183
582RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
TRACK 20H00 TO 21H00 200M FINAL
20190313
166
583RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
TRACK 19H00 TO 20H00 200M HEAT
20190313
241
584RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
TRACK 18H00 TO 19H00 HURDLES
20190313
202
585RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
TRACK 17H00 TO 18H00 800M
20190313
299
586RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
TRACK 17H00 TO 18H00 100M
20190313
106
587RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
TRACK 16H00 TO 17H00 100M
20190313
54
588RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
TRACK 16H00 TO 17H00 1500M
20190313
381
589RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
TRACK 15H00 TO 16H00 1500M
20190313
446
590RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
MEDALS
20190313
581
591RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
LONGJUMP 18H00 TO 19H00
20190313
25
592RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
LONGJUMP 17H00 TO 18H00
20190313
47
593RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
LONGJUMP 16H00 TO 17H00
20190313
101
594RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
LONGJUMP 15H00 TO 16H00
20190313
31
595RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
HIGHJUMP 17H00 TO 18H00
20190313
51
596RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
HIGHJUMP 16H00 TO 17H00
20190313
20
597RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
HIGHJUMP 15H00 TO 16H00
20190313
51
598RUN FOR PUMA : ATHLETICS : PUK MCARTHUR STADIUM 13 MARCH :
EXTRA
20190313
22
599WARMBAD INTERHOER : ATHLETICS : HOERSKOOL WARMBAD 23 FEBRUARY :
TRACK 15H00 TO 16H00
20190223
410
600WARMBAD INTERHOER : ATHLETICS : HOERSKOOL WARMBAD 23 FEBRUARY :
TRACK 14H00 TO 15H00
20190223
383
601WARMBAD INTERHOER : ATHLETICS : HOERSKOOL WARMBAD 23 FEBRUARY :
TRACK 13H00 TO 14H00
20190223
362
602WARMBAD INTERHOER : ATHLETICS : HOERSKOOL WARMBAD 23 FEBRUARY :
TRACK 12H00 TO 13H00
20190223
419
603WARMBAD INTERHOER : ATHLETICS : HOERSKOOL WARMBAD 23 FEBRUARY :
TRACK 11H00 TO 12H00
20190223
528
604WARMBAD INTERHOER : ATHLETICS : HOERSKOOL WARMBAD 23 FEBRUARY :
TRACK 10H00 TO 11H00
20190223
512
605WARMBAD INTERHOER : ATHLETICS : HOERSKOOL WARMBAD 23 FEBRUARY :
TRACK 09H00 TO 10H00
20190223
602
606WARMBAD INTERHOER : ATHLETICS : HOERSKOOL WARMBAD 23 FEBRUARY :
TRACK 08H00 TO 09H00
20190223
63
607WARMBAD INTERHOER : ATHLETICS : HOERSKOOL WARMBAD 23 FEBRUARY :
OPENING
20190223
554
608WARMBAD INTERHOER : ATHLETICS : HOERSKOOL WARMBAD 23 FEBRUARY :
FIELD 15H00 TO 16H00
20190223
156
609WARMBAD INTERHOER : ATHLETICS : HOERSKOOL WARMBAD 23 FEBRUARY :
FIELD 14H00 TO 15H00
20190223
465
610WARMBAD INTERHOER : ATHLETICS : HOERSKOOL WARMBAD 23 FEBRUARY :
FIELD 13H00 TO 14H00
20190223
407
611WARMBAD INTERHOER : ATHLETICS : HOERSKOOL WARMBAD 23 FEBRUARY :
FIELD 12H00 TO 13H00
20190223
74
612WARMBAD INTERHOER : ATHLETICS : HOERSKOOL WARMBAD 23 FEBRUARY :
FIELD 11H00 TO 12H00
20190223
230
613WARMBAD INTERHOER : ATHLETICS : HOERSKOOL WARMBAD 23 FEBRUARY :
FIELD 10H00 TO 11H00
20190223
319
614WARMBAD INTERHOER : ATHLETICS : HOERSKOOL WARMBAD 23 FEBRUARY :
FIELD 09H00 TO 10H00
20190223
224
615VOLKSKOOL PRESTIGE : ATHLETICS : KENNETH MCARTHUR STADUIM 02 FEBRUARY :
3000M
20190201
567
616TYGERPOORT LAERSKOOL POELBYEENKOMS : ATHLETICS : LAERSKOOL TYGERPOORT 16 JANUARY :
18H00 TO 19H00 TRACK
20190117
473
617TYGERPOORT LAERSKOOL POELBYEENKOMS : ATHLETICS : LAERSKOOL TYGERPOORT 16 JANUARY :
17H00 TO 18H00 TRACK
20190117
1226
618TYGERPOORT LAERSKOOL POELBYEENKOMS : ATHLETICS : LAERSKOOL TYGERPOORT 16 JANUARY :
17H00 TO 18H00 FIELD
20190117
228
619TYGERPOORT LAERSKOOL POELBYEENKOMS : ATHLETICS : LAERSKOOL TYGERPOORT 16 JANUARY :
16H00 TO 17H00 TRACK
20190117
1689
620TYGERPOORT LAERSKOOL POELBYEENKOMS : ATHLETICS : LAERSKOOL TYGERPOORT 16 JANUARY :
16H00 TO 17H00 FIELD
20190117
381
621TYGERPOORT LAERSKOOL POELBYEENKOMS : ATHLETICS : LAERSKOOL TYGERPOORT 16 JANUARY :
15H00 TO 16H00 TRACK
20190117
1543
622TYGERPOORT LAERSKOOL POELBYEENKOMS : ATHLETICS : LAERSKOOL TYGERPOORT 16 JANUARY :
15H00 TO 16H00 FIELD
20190117
298
623QUE SERA BIKER DAY JOL : BIKER DAY JOL : QUE SERA PUB AND GRILL 12 JANUARY :
14H00 TO 15H00
20190112
187
624QUE SERA BIKER DAY JOL : BIKER DAY JOL : QUE SERA PUB AND GRILL 12 JANUARY :
13H00 TO 14H00
20190112
231
625QUE SERA BIKER DAY JOL : BIKER DAY JOL : QUE SERA PUB AND GRILL 12 JANUARY :
12H00 TO 13H00
20190112
335
626QUE SERA BIKER DAY JOL : BIKER DAY JOL : QUE SERA PUB AND GRILL 12 JANUARY :
11H00 TO 12H00
20190112
705
627QUE SERA BIKER DAY JOL : BIKER DAY JOL : QUE SERA PUB AND GRILL 12 JANUARY :
10H00 TO 11H00
20190112
338
628QUE SERA BIKER DAY JOL : BIKER DAY JOL : QUE SERA PUB AND GRILL 12 JANUARY :
09H00 TO 10H00
20190112
334
629ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 2 DECEMBER :
CLASS D
20181202
1733
630ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 2 DECEMBER :
CLASS C
20181202
1141
631ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 2 DECEMBER :
CLASS B
20181202
1514
632ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 2 DECEMBER :
CLASS A
20181202
897
633SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
TURBO JAV
20181124
466
634SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
TRIPLE JUMP
20181124
361
635SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
SHOT PUT
20181124
2389
636SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
MEDAL PARADE
20181124
749
637SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
LONG JUMP
20181124
1298
638SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
JAVELIN
20181124
470
639SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
HIGH JUMP
20181124
2190
640SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
HAMMER THROW
20181124
239
641SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
DISCUS
20181124
769
642SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
90M HURDLES
20181124
232
643SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
80M HURDLES
20181124
197
644SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
80M
20181124
1127
645SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
800M
20181124
893
646SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
75M HURDLES
20181124
188
647SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
70M HURDLES
20181124
315
648SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
60M
20181124
692
649SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
600M
20181124
407
650SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
5000M WALK
20181124
502
651SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
400M
20181124
397
652SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
300M HURDLES
20181124
339
653SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
3000M
20181124
674
654SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
200M HURDLES
20181124
309
655SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
200M
20181124
918
656SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
1500M WALK
20181124
367
657SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
1500M
20181124
625
658SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
100M HURDLES
20181124
143
659SUB YOUTH INTER PROVINCIAL : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 24 NOVEMBER :
100M
20181124
1692
660VOLCANO SPORTS SUPER 12 LAERSKOLE : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 27 OCTOBER :
PRIZE GIVING
20181027
262
661VOLCANO SPORTS SUPER 12 LAERSKOLE : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 27 OCTOBER :
13H00 TO 14H00 TRACK
20181027
1121
662VOLCANO SPORTS SUPER 12 LAERSKOLE : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 27 OCTOBER :
12H00 TO 13H00 TRACK
20181027
1316
663VOLCANO SPORTS SUPER 12 LAERSKOLE : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 27 OCTOBER :
12H00 TO 13H00 FIELD
20181027
1261
664VOLCANO SPORTS SUPER 12 LAERSKOLE : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 27 OCTOBER :
11H00 TO 12H00 TRACK
20181027
1071
665VOLCANO SPORTS SUPER 12 LAERSKOLE : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 27 OCTOBER :
11H00 TO 12H00 FIELD
20181027
414
666VOLCANO SPORTS SUPER 12 LAERSKOLE : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 27 OCTOBER :
10H00 TO 11H00 TRACK
20181027
573
667VOLCANO SPORTS SUPER 12 LAERSKOLE : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 27 OCTOBER :
10H00 TO 11H00 FIELD
20181027
672
668VOLCANO SPORTS SUPER 12 LAERSKOLE : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 27 OCTOBER :
09H00 TO 10H00 TRACK
20181027
1461
669VOLCANO SPORTS SUPER 12 LAERSKOLE : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 27 OCTOBER :
09H00 TO 10H00 FIELD
20181027
764
670VOLCANO SPORTS SUPER 12 LAERSKOLE : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 27 OCTOBER :
08H00 TO 09H00 TRACK
20181027
601
671VOLCANO SPORTS SUPER 12 LAERSKOLE : ATHLETICS : PUC MCARTHUR STADIUM 27 OCTOBER :
08H00 TO 09H00 FIELD
20181027
354
672P8 MIDSTREAM PRIMARY : ATHLETICS : MIDSTREAM 26 OCTOBER :
PRIZE GIVING
20181026
624
673P8 MIDSTREAM PRIMARY : ATHLETICS : MIDSTREAM 26 OCTOBER :
20H00 TO 21H00 TRACK
20181026
386
674P8 MIDSTREAM PRIMARY : ATHLETICS : MIDSTREAM 26 OCTOBER :
19H00 TO 20H00 TRACK
20181026
987
675P8 MIDSTREAM PRIMARY : ATHLETICS : MIDSTREAM 26 OCTOBER :
18H00 TO 19H00 TRACK
20181026
993
676P8 MIDSTREAM PRIMARY : ATHLETICS : MIDSTREAM 26 OCTOBER :
18H00 TO 19H00 FIELD
20181026
361
677P8 MIDSTREAM PRIMARY : ATHLETICS : MIDSTREAM 26 OCTOBER :
17H00 TO 18H00 TRACK
20181026
1599
678P8 MIDSTREAM PRIMARY : ATHLETICS : MIDSTREAM 26 OCTOBER :
17H00 TO 18H00 FIELD
20181026
807
679P8 MIDSTREAM PRIMARY : ATHLETICS : MIDSTREAM 26 OCTOBER :
16H00 TO 17H00 TRACK
20181026
822
680P8 MIDSTREAM PRIMARY : ATHLETICS : MIDSTREAM 26 OCTOBER :
16H00 TO 17H00 FIELD
20181026
1066
681P8 MIDSTREAM PRIMARY : ATHLETICS : MIDSTREAM 26 OCTOBER :
15H00 TO 16H00 TRACK
20181026
1325
682P8 MIDSTREAM PRIMARY : ATHLETICS : MIDSTREAM 26 OCTOBER :
15H00 TO 16H00 FIELD
20181026
728
683P8 SKUILKRANS : ATHLETICS : DIE WILGERS 18 OCTOBER :
VERSPRING
20181018
1208
684P8 SKUILKRANS : ATHLETICS : DIE WILGERS 18 OCTOBER :
SPIESGOOI
20181018
344
685P8 SKUILKRANS : ATHLETICS : DIE WILGERS 18 OCTOBER :
HOOGSPRING
20181018
575
686P8 SKUILKRANS : ATHLETICS : DIE WILGERS 18 OCTOBER :
GEWIGSTOOT
20181018
680
687P8 SKUILKRANS : ATHLETICS : DIE WILGERS 18 OCTOBER :
DISKUS
20181018
545
688P8 SKUILKRANS : ATHLETICS : DIE WILGERS 18 OCTOBER :
18H00 TO 19H00 TRACK
20181018
602
689P8 SKUILKRANS : ATHLETICS : DIE WILGERS 18 OCTOBER :
17H00 TO 18H00 TRACK
20181018
1518
690P8 SKUILKRANS : ATHLETICS : DIE WILGERS 18 OCTOBER :
16H00 TO 17H00 TRACK
20181018
725
691P8 SKUILKRANS : ATHLETICS : DIE WILGERS 18 OCTOBER :
15H00 TO 16H00 TRACK
20181018
1300
692ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 17 SEPTEMBER :
CLASS D
20180917
243
693ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 17 SEPTEMBER :
CLASS C
20180917
852
694ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 17 SEPTEMBER :
CLASS B
20180917
1226
695ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 17 SEPTEMBER :
CLASS A
20180917
568
696SYNDROME ATHLETICS : ATHLETICS : BESTMED TUKSSTADIUM 1 SEPTEMBER :
FIELD 12H00 TO 14H00
20180901
403
697SYNDROME ATHLETICS : ATHLETICS : BESTMED TUKS STADIUM 1 SEPTEMBER :
TRACK 14H00 TO 16H00
20180901
1260
698SYNDROME ATHLETICS : ATHLETICS : BESTMED TUKS STADIUM 1 SEPTEMBER :
TRACK 12H00 TO 14H00
20180901
2042
699SYNDROME ATHLETICS : ATHLETICS : BESTMED TUKS STADIUM 1 SEPTEMBER :
TRACK 10H00 TO 12H00
20180901
204
700SYNDROME ATHLETICS : ATHLETICS : BESTMED TUKS STADIUM 1 SEPTEMBER :
TRACK 09H00 TO 10H00
20180901
411
701SYNDROME ATHLETICS : ATHLETICS : BESTMED TUKS STADIUM 1 SEPTEMBER :
FIELD 14H00 TO 16H00
20180901
353
702SYNDROME ATHLETICS : ATHLETICS : BESTMED TUKS STADIUM 1 SEPTEMBER :
FIELD 10H00 TO 12H00
20180901
438
703SYNDROME ATHLETICS : ATHLETICS : BESTMED TUKS STADIUM 1 SEPTEMBER :
FIELD 09H00 TO 10H00
20180901
532
704WAG AND MAG EASTERN GAUTENG AND SIDIBENG GYMNASTICS CHAMPIONSHIPS LEVEL 4 AND UP : GYMNASTICS : GYMAGIC CENTRE 18 AUGUST :
16H00 TO 17H00 PRIZE GIVING
20180818
100
705WAG AND MAG EASTERN GAUTENG AND SIDIBENG GYMNASTICS CHAMPIONSHIPS LEVEL 4 AND UP : GYMNASTICS : GYMAGIC CENTRE 18 AUGUST :
16H00 TO 17H00
20180818
867
706WAG AND MAG EASTERN GAUTENG AND SIDIBENG GYMNASTICS CHAMPIONSHIPS LEVEL 4 AND UP : GYMNASTICS : GYMAGIC CENTRE 18 AUGUST :
15H00 TO 16H00
20180818
1171
707WAG AND MAG EASTERN GAUTENG AND SIDIBENG GYMNASTICS CHAMPIONSHIPS LEVEL 4 AND UP : GYMNASTICS : GYMAGIC CENTRE 18 AUGUST :
14H00 TO 15H00 PRIZE GIVING
20180818
172
708WAG AND MAG EASTERN GAUTENG AND SIDIBENG GYMNASTICS CHAMPIONSHIPS LEVEL 4 AND UP : GYMNASTICS : GYMAGIC CENTRE 18 AUGUST :
14H00 TO 15H00
20180818
533
709WAG AND MAG EASTERN GAUTENG AND SIDIBENG GYMNASTICS CHAMPIONSHIPS LEVEL 4 AND UP : GYMNASTICS : GYMAGIC CENTRE 18 AUGUST :
13H00 TO 14H00
20180818
1252
710WAG AND MAG EASTERN GAUTENG AND SIDIBENG GYMNASTICS CHAMPIONSHIPS LEVEL 4 AND UP : GYMNASTICS : GYMAGIC CENTRE 18 AUGUST :
12H00 TO 13H00 PRIZE GIVING
20180818
122
711WAG AND MAG EASTERN GAUTENG AND SIDIBENG GYMNASTICS CHAMPIONSHIPS LEVEL 4 AND UP : GYMNASTICS : GYMAGIC CENTRE 18 AUGUST :
12H00 TO 13H00
20180818
544
712WAG AND MAG EASTERN GAUTENG AND SIDIBENG GYMNASTICS CHAMPIONSHIPS LEVEL 4 AND UP : GYMNASTICS : GYMAGIC CENTRE 18 AUGUST :
11H00 TO 12H00 PRIZE GIVING
20180818
82
713WAG AND MAG EASTERN GAUTENG AND SIDIBENG GYMNASTICS CHAMPIONSHIPS LEVEL 4 AND UP : GYMNASTICS : GYMAGIC CENTRE 18 AUGUST :
11H00 TO 12H00
20180818
1043
714WAG AND MAG EASTERN GAUTENG AND SIDIBENG GYMNASTICS CHAMPIONSHIPS LEVEL 4 AND UP : GYMNASTICS : GYMAGIC CENTRE 18 AUGUST :
10H00 TO 11H00 PRIZE GIVING
20180818
157
715WAG AND MAG EASTERN GAUTENG AND SIDIBENG GYMNASTICS CHAMPIONSHIPS LEVEL 4 AND UP : GYMNASTICS : GYMAGIC CENTRE 18 AUGUST :
10H00 TO 11H00
20180818
561
716WAG AND MAG EASTERN GAUTENG AND SIDIBENG GYMNASTICS CHAMPIONSHIPS LEVEL 4 AND UP : GYMNASTICS : GYMAGIC CENTRE 18 AUGUST :
09H00 TO 10H00
20180818
1376
717WAG AND MAG EASTERN GAUTENG AND SIDIBENG GYMNASTICS CHAMPIONSHIPS LEVEL 4 AND UP : GYMNASTICS : GYMAGIC CENTRE 18 AUGUST :
08H00 TO 09H00
20180818
694
718YOUNG HORSE PERFORMANCE SERIES : HORSES : EATON FARM 21 JULY :
12H00 TO 13H00
20180721
343
719YOUNG HORSE PERFORMANCE SERIES : HORSES : EATON FARM 21 JULY :
11H00 TO 12H00
20180721
224
720YOUNG HORSE PERFORMANCE SERIES : HORSES : EATON FARM 21 JULY :
10H00 TO 11H00
20180721
963
721YOUNG HORSE PERFORMANCE SERIES : HORSES : EATON FARM 21 JULY :
09H00 TO 10H00
20180721
498
722ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 15 JULY :
CLASS D
20180715
744
723ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 15 JULY :
CLASS C
20180715
799
724ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 15 JULY :
CLASS B
20180715
1081
725ZWARTKOPS BRUNCH CRUISE : ZWARTKOPS : ZWARTKOPS RACEWAY 15 JULY :
CLASS A
20180715
328
726NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 16 JUNE :
16H00 TO 19H00 MEDALS
20180616
270
727NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 16 JUNE :
16H00 TO 19H00
20180616
3199
728NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 16 JUNE :
14H00 TO 16H00 MEDALS
20180616
114
729NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 16 JUNE :
14H00 TO 16H00
20180616
2641
730NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 16 JUNE :
12H00 TO 14H00 MEDALS
20180616
102
731NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 16 JUNE :
12H00 TO 14H00
20180616
2231
732NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 16 JUNE :
10H00 TO 12H00 MEDALS
20180616
124
733NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 16 JUNE :
10H00 TO 12H00
20180616
3127
734NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 16 JUNE :
08H00 TO 10H00 MEDALS
20180616
231
735NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 16 JUNE :
08H00 TO 10H00
20180616
2815
736NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 15 JUNE :
19H00 TO 21H00 MEDALS
20180615
156
737NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 15 JUNE :
19H00 TO 21H00
20180615
2401
738NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 15 JUNE :
17H00 TO 19H00 MEDALS
20180615
360
739NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 15 JUNE :
17H00 TO 19H00
20180615
3275
740NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 15 JUNE :
15H00 TO 17H00 MEDALS
20180615
147
741NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 15 JUNE :
15H00 TO 17H00
20180615
4445
742NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 15 JUNE :
13H00 TO15H00 MEDALS
20180615
113
743NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 15 JUNE :
13H00 TO15H00
20180615
2233
744NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 15 JUNE :
11H00 TO 13H00 MEDALS
20180615
178
745NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 15 JUNE :
11H00 TO 13H00
20180615
2448
746NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 15 JUNE :
09H00 TO 11H00 MEDALS
20180615
81
747NORTH ZONE FESTIVAL : GYMNASTICS : MATSPORT CENTRE PRETORIA 15 JUNE :
09H00 TO 11H00
20180615
1492
748SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 26 MAY :
OPENING
20180526
196
749SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 26 MAY :
FLOOR 7 AND 8
20180526
1671
750SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 26 MAY :
FLOOR 5 TO 8 FROM 4PM
20180526
505
751SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 26 MAY :
FLOOR 5 AND 6
20180526
1894
752SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 26 MAY :
FLOOR 3 AND 4
20180526
1914
753SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 26 MAY :
FLOOR 1 AND 2
20180526
3733
754SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
OPENING
20180525
647
755SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 7 AND 8
20180525
5131
756SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 5 AND 6
20180525
6205
757SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 3 AND 4
20180525
3739
758SA JKA KARATE CHAMPIONSHIPS : KARATE : STANDARD BANK ARENA 25 MAY :
FLOOR 1 AND 2
20180525
56
759WAG LEVEL 1 TO 3 DISTRICT COMPETITION : GYMNASTICS : KEMPTON PARK INDOOR SPORT CENTRE 12 MAY :
MEDALS
20180512
385
760JCC YOUTH BALL 2018 : FUNCTIONS : MONUMENT FUNCTION CENTRE 21 APRIL :
STUDIO
20180421
571
761QUE SERA BIKER DAY JOL : BIKER DAY JOL : QUE SERA PUB AND GRILL 13 JANUARY :
ARRIVAL 13H00 TO 14H00
20180113
196
762QUE SERA BIKER DAY JOL : BIKER DAY JOL : QUE SERA PUB AND GRILL 13 JANUARY :
ARRIVAL 12H00 TO 13H00
20180113
419
763QUE SERA BIKER DAY JOL : BIKER DAY JOL : QUE SERA PUB AND GRILL 13 JANUARY :
ARRIVAL 11H00 TO 12H00
20180113
1155
764QUE SERA BIKER DAY JOL : BIKER DAY JOL : QUE SERA PUB AND GRILL 13 JANUARY :
ARRIVAL 10H00 TO 11H00
20180113
844
765QUE SERA BIKER DAY JOL : BIKER DAY JOL : QUE SERA PUB AND GRILL 13 JANUARY :
ARRIVAL 09H00 TO 10H00
20180113
358
766REC CLUB YEAREND FUNCTION : FUNCTIONS : DWAALBOOM REC CLUB 24 NOVEMBER :
STUDIO SHOTS
20171124
59
767REC CLUB YEAREND FUNCTION : FUNCTIONS : DWAALBOOM REC CLUB 24 NOVEMBER :
RANDOM SHOTS
20171124
140
768VALHALLA GRR GRADUATION : GRADUATIONS : VALHALLA PRIMARY SCHOOL 3 NOVEMBER :
STUDIO FAMILY
20171103
416
769VALHALLA GRR GRADUATION : GRADUATIONS : VALHALLA PRIMARY SCHOOL 3 NOVEMBER :
STAGE GRADUATES
20171103
86
TOTAL

542294

Order Details

R 0.00


0 ITEM(S)

Contact Details


Event Inquiries & Orders
Johann Shepherd
[T] 079 578 4608
[Einfo@proshots.co.za

Services

CLICK HERE TO VISIT THE OFFICIAL COVID-19 CORONA VIRUS SOUTH AFRICAN RESOURCE PORTAL

© 2021 PROSHOTS PHOTOGRAPHY